Typové domy

Rodinný dům - varianta A

Jedná se o jednopodlažní dům obdélníkového tvaru o půdorysných rozměrech 10 x 7,5m. Kategorie domu je 3+kk s odděleným WC. Střecha je sedlového typu (popřípadě možnost valbového typu) se sklonem 25st. Tento dům je zajímavý svou cenou a nízkými provozními náklady vytápěné plochy.

Technická data:

Jedná se o jednopodlažní dům obdélníkového tvaru o půdorysných rozměrech 12 x 8m. Kategorie domu je 4+kk. Střecha je sedlového typu (popřípadě možnost valbového typu) se sklonem 25st, kde se nabízí prostorná půda. Pro svůj poměr mezi cenou, velikostí a výší provozních nákladů, se jedná o nejoblíbenější typovou variantu z naší nabídky.

Technická data:

Rodinný dům - varianta B

Rodinný dům - varianta C

Jedná se o jednopodlažní dům obdélníkového tvaru o půdorysných rozměrech 14 x 9m. Kategorie domu je 4+kk. Střecha je sedlového typu (popřípadě možnost valbového typu) se sklonem 25st., kde se nabízí velmi prostorná půda. Vzdušný a svými rozměry příjemný bungalov, který pro svoji velikost dovoluje různé kombinace dispozičních prostor.

Technická data:

Jedná se o moderní dvoupodlažní dům s pultovou střechou o rozměrech 10 x 7m. Interiér domu je svou dispozicí zajímavý a jeho řešení je jednoduché, čímž nabízí vzdušné a stylové bydlení. Jeho velikost je dostačující pro 4 člennou rodinu, přičemž pořizovací cena je u tohoto typu domu velmi příjemná.

Technická data:

Rodinný dům - varianta D

Rodinný dům - varianta E

Jedná se o dvoupodlažní dům s obdélníkovým půdorysným tvarem o rozměrech 9,8 x 7,75m. Kategorie domu je 5+kk s využitím pokoje v přízemí jako pracovny či pokoje pro hosty. Střecha je sedlového typu se sklonem 40st. Útulný a praktický dům pro 4 až 5ti člennou rodinu.

Technická data:

Jedná se o dvoupodlažní dům obdélníkového tvaru o půdorysných rozměrech 10 x 8,5m. Kategorie domu je 4+1. Střecha je sedlového typu se sklonem 40st. Dům je prostorný a ekonomicky nenáročný. Obývací pokoj je oddělený od kuchyně s jídelnou. Zde se nabízí další varianty uspořádání obytného prostoru v přízemí, kde je možné zrušením pracovny, sloučit kuchyň s obývacím pokojem či v místě vytvořit terasu.

Technická data:

Rodinný dům - varianta F

Přejít nahoru